Заказ можно сделать перезвонив по телефону (096) 410-19-71. Подберём все необходимое для Вас!
Новое Акриловая краска Увеличить

Краска акриловая "Сепия"

FDAD-007

Новый товар

27 грн.

Добавить в избранное

Добавить в коллекцию

 

Описание

Універсальні водорозчинні акрилові декоративні фарби «Деко Акрил» на основі дисперсії акрилових і синтетичних смол, що не містять шкідливих речовин і пігментів з важкими металами. Чудово підходять для скрапбукінгу, декупажу, декоративно-прикладних робіт і різних видів творчості.
Поверхнями для нанесення можуть бути папір, картон, ДВП, ДСП, грунтований полотно, тканини, скло, пластмаси, грунтований метал, бетон, цегла, гіпс, природний камінь, штукатурка.
Мають слабкий запах, висихаючи, набувають резист-ефекту. Фарби еластичні, мають матову бархатисту поверхню, стійкі до атмосферних впливів, не жовтіють, не вигоряють, мають відмінну адгезію. Для отримання інших відтінків кольору між собою можна змішувати або розводити водою. Час висихання від 20 хв до 1 години, в залежності від температури повітря та товщини шару.

Спосіб застосування.
Поверхню необхідно очистити від забруднень і пилу. Перед застосуванням фарбу перемішати, а при необхідності - розбавити водою. Завдяки спеціальному наконечника на пляшці, фарбу можна використовувати в техниці «точковому розпису», наносити її прямо з пляшки без допомоги пензля. Також доступні всі відомі типи нанесення: пензлем, спонжем, валіком.


Не давати дітям до 14 років.
Всі роботи проводити при температурі навколишнього середовища не нижче 10 ° С.
Інструменти, тара, плями на тканині очищаються водою до висихання фарби.
Обсяг 40мл.


Фарба дуже швидко висихає на повітрі. Зберігайте її щільно закритою!

Увага! Кольори на Вашому моніторі можуть відрізнятися від дійсних.

В этой категории 30 товар(а,ов):